Kalendář akcí

Impro zápas

Přijďte nás povzbudit na další improzápas, tentokrát lednový! Na programu nejen plesové improvizované skeče Vašich polen a glosy neúplatného rozhodčího Zdeňka Truhláře.  Poslední lednový pátek se v klubu Pod Prkny na Vás těší Vaše Poleno Impro!!!
Celý článek

Poleňácká improshow!

Přijměte pozvání na páteční poleňáckou improshow poslední pátek v listopadu v klubu Pod Prkny ve Veverské Bítýšce.  Vaše témata rozhodnou o všem!  Těšíme se na Vás!  Vstupné samozřejmě dobrovolné.
Celý článek

Jubilejní 20. ročník festivalu Setkání Na Prknech

Divadlo Prkno slaví narozeniny! Přijďte na jubilejní 20. ročník festivalu Setkání Na Prknech, který se uskuteční ve dnech 2.–4. 6. v KD ve Veverské Bítýšce. Bohatý program divadelních představení a hudebních vystoupení zajištěn a 2. 6. ve 22:00 v klubu Pod Prkny vystoupí i PolenoImpro. Přijďte...
Celý článek

Charitativní poleňácká improshow

PolenoImpro pomáhá. Přijďte nás podpořit v neděli 21. 5. 2017 od 18:00 na charitativní improshow k 10. výročí založení Oblastní charity Tišnov do tišnovského sálu pod kinem. Vstupné dobrovolné poputuje na ušlechtilé účely OChT. Tak tedy společně pro dobrou věc! Těšíme se na Vás!    
Celý článek

Čarodějné PolenoImpro

Přijďte se rozehřát na pálení čarodějnic s Polenem! Letos v kouzelné ryze dámské sestavě. Po bujaré improshow na Vaše témata následuje jako "špekáček na hranici" minikoncert bítešských muzikantů, tak se budete mít na co těšit. A na Vás se těšíme my! Vaše PolenoImpro
Celý článek

Jarní polenovská improshow

Přijměte pozvání na Jarní poleňáckou improshow poslední pátek v březnu v klubu Pod Prkny ve Veverské Bítýšce. Na programu improvizované skeče pučící na Vaše témata. Těšíme se na Vás! Moderuje Zdeněk Truhlář. Vstupné dobrovolné.
Celý článek

Únorové Poleno s hostem

Nepromeškejte únorový improzápas s váženým hostem MgA. Janou Machalíkovou, profesionální improvizační koučkou a rozhodčí, toho dne i našeho improzápasu! My přijdeme. A co Vy? ...Těšíme se na Vás!
Celý článek

Silvestrovský impromaraton

Konec roku klepe na dveře, pojďme je otevřít společně! Přijďte 30. 12. 2016 ve 20:00 do klubu Pod Prkny – čeká Vás maraton legrace, zábavy, smíchu a improvizovaných skěčů pro malé i velké s překvapením! Večerní impromaraton bude rozdělen do dvou bloků. Od 20:00 si užijete poleňáckých...
Celý článek